PICK AND ROLL

Nasze plany

Zajęcia proponowane przez nasz klub są odpowiednie dla osób bardzo aktywnych, ale także tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę z wysiłkiem fizycznym. Dzięki takim zajęciom poprawiamy wydolność, wyszczuplamy sylwetkę, zwiększamy samopoczucie. Prowadzą je profesjonalni trenerzy, których wiedza skupia się na tym, jak przeprowadzić trening, aby przyniósł pożądane efekty.

Joga i pilates to zajęcia idealne dla osób, które pragną doświadczyć relaksu, uspokoić swój umysł, pozbyć się stresu oraz zwiększyć wydolność.

Jazda na rowerze stacjonarnym i zumba to zajęcia, które wymagają od nas mnóstwa energii. Podczas nic wykorzystujemy specjalnie dobrane utwory muzyczne, których celem jest zmotywowanie uczestników do ćwiczeń i poprawa nastroju.

Zajęcia taneczne, w szczególności tzw. Sexy dance to idealny wybór dla Pań, które pragną zwiększyć poczucie własnej wartości, dodać sobie kobiecości i zyskać świadomość własnego ciała. Nauka salsy czy chachy nie tylko sprawiają, iż klientki czują się bardziej atrakcyjne, ale również wysmuklają sylwetkę i pozwalają w szybkim czasie spalić kalorie.

Nasza misja

Naszym celem jest promowanie zdrowego stylu życia oraz udowodnienie, iż ćwiczenia są świetnym sposobem na zachowanie ogólnego zdrowia organizmu i nieskazitelnej sylwetki. Nasz doświadczony personel pomaga w pozbyciu się rozmaitych problemów zdrowotnych, zarówno związanych ze sferą fizyczną, jak i psychiczną. Dbamy o to, aby klienci, tuż po przekroczeniu progu naszego klubu, w mgnieniu oka zapominali o wszelkich troskach oraz skupili się tylko i wyłącznie na poprawie ogólnej kondycji organizmu.