PICK AND ROLL

Suplementy dla kobiet

Suplementy dla kobiet aktywnych są równie ważne, co suplementy dla ćwiczących mężczyzn. Dzięki nim łatwiej nam zrzucić zbędne kilogramy i pozbyć się niechcianych bólów w mięśniach. Są one profesjonalnie skomponowane i przez to pozytywnie wpływają na organizm płci pięknej.

Ketony malinowe

Ketony malinowe, jak sama nazwa wskazuje znajdują się w owocach malin. Są to naturalne związki fenolowe, które nadają im słodki smak i charakterystyczny zapach. Oprócz tego, że dzięki nim maliny posiadają unikalny charakter, przyspieszają one spalanie tkanki tłuszczowej, zwiększają przemianę materii, ale też powodują, iż mniej tłuszczu z pożywienia zostaje wchłonięte przez nasz organizm.

Ketony wpływają również pozytywnie na produkcję oraz działanie adiponektyny i noradrenaliny. Adiponektyna jest bardzo ważnym składnikiem krwi. Jest to polipeptydowy hormon, który składa się aż z 244 aminokwasów i w naszym organizmie odpowiada za przemianę glukozy. Skutecznie zmniejsza on łaknienie, co wpływa na lepszą kontrolę tego co jemy. Dodatkowo działa przeciwcukrzycowo. Noradrenalina za to jest pobudzająca dla układu nerwowego, przyspiesza też pracę serca i spalanie tkanki tłuszczowej. Suplement diety w formie ketonów pomaga w odchudzaniu, zapobiega powstaniu miażdżycy, regulując poziom złego cholesterolu, zmniejsza tkankę tłuszczową, dodaje energii, działa silnie antyoksydacyjnie. Jest polecany zwłaszcza przed wysiłkiem fizycznym.

Glukozamina

Siarczan glukozaminy jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania stawów. Jest on częścią, która buduje chrząstkę stawową. Niestety jego produkcja w organizmie zmniejsza się z wiekiem, dlatego też warto go dodatkowo suplementować. Niedobór tej substancji może doprowadzić do dyskomfortu podczas ruchu – bólu i zesztywnienia, co bardzo utrudnia dalsze treningi.

Glukozamina pomaga zwiększyć ruchomość w stawach, zmniejsza ból podczas wysiłku, chroni stawy przy intensywnym obciążeniu, niweluje uczucie drętwienia i ułatwia poruszanie się. Ten suplement diety ma wysoką biodostępność co oznacza, że bardzo szybko się wchłania i wskutek tego ekspresowo działa w naszych stawach

. Kwasy tłuszczowe omega

Są to nienasycone kwasy tłuszczowe, które odgrywają istotną rolę w procesach metabolicznych. Dzięki nim zwiększa się tempo regeneracji organizmu, co skutkuje szybszym powrotem do formy po ciężkich treningach. Działa też przeciwzapalnie, co jest bardzo ważne dla aktywnych kobiet. Zwiększa wrażliwość na insulinę, a co za tym idzie obniża poziom glukozy we krwi. Przez to także skutecznie redukujemy zgromadzony tłuszcz. Reguluje wzrost mięśni, ale też chroni przed utratą masy mięśniowej i kostnej, co jest niezwykle istotne dla kobiet w późniejszym wieku. Po treningu niweluje bolesność mięśni i zwiększa znacznie zakres ich ruchu. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza dla osób, które przez kontuzję nie mogą dalej trenować.

Witamina D

Witamina D to niezwykle ważna witamina, która odpowiada za usprawnianie wielu funkcji naszego organizmu. Pomaga m.in. w w mineralizacji kości i zębów, ponieważ wpływa na szybsze wchłanianie się wapnia. Zapobiega też utracie siły w mięśniach, redukując ich zmęczenie, przyspiesza metabolizm. Suplementując witaminę D, możemy być pewni, iż nasza tkanka tłuszczowa zostanie efektywnie zredukowana, bez naruszenia ciężko wypracowanej tkanki mięśniowej. Ten niezwykły pierwiastek wspomaga również pracę układu nerwowego, sercowego i immunologicznego, zwiększając naszą odporność na rozmaite choroby.

Nasza misja

Naszym celem jest promowanie zdrowego stylu życia oraz udowodnienie, iż ćwiczenia są świetnym sposobem na zachowanie ogólnego zdrowia organizmu i nieskazitelnej sylwetki. Nasz doświadczony personel pomaga w pozbyciu się rozmaitych problemów zdrowotnych, zarówno związanych ze sferą fizyczną, jak i psychiczną. Dbamy o to, aby klienci, tuż po przekroczeniu progu naszego klubu, w mgnieniu oka zapominali o wszelkich troskach oraz skupili się tylko i wyłącznie na poprawie ogólnej kondycji organizmu.