PICK AND ROLL

Oferta

Nasz klub fitness oferuje różnorodne zajęcia dla każdego! Niezależnie od tego, czy chcesz wyrzeźbić sylwetkę, czy się dobrze bawić, nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Znajdziesz zarówno zajęcia taneczne, jak i typowo siłowe. Dzięki tak zróżnicowanym ćwiczeniom jesteśmy otwarci na wszystkich naszych klientów i ich indywidualne potrzeby.

Zumba

Zajęcia, które dodadzą Ci energii na resztę dnia! Zumba to połączenie tańca z treningiem aerobowym, czyli takim, do którego zużywamy bardzo dużą ilość tlenu. Łączy zabawę z bardzo energicznym treningiem. Na zajęciach zumby poznacie kroki salsy, reggaetone czy hip-hopu. Przy rytmicznej muzyce spalicie mnóstwo kalorii. Godzina tańca to aż do 800 spalonych kalorii!

Joga

Relaksujące zajęcia jogi, przy przyciemnionym świetle, sprawią że poczujemy się oczyszczone i spokojniejsze. Joga nie tylko sprawia, że odpoczywa nasze ciało, ale i umysł. Łączy techniki relaksacji z rozciąganiem, co pomaga nam zwiększyć ruchomość stawów i pozbyć się bólów kręgosłupa.

Rowery

Energiczna muzyka, kolorowe światła i rowery. To zajęcia pełne mocy! Dynamiczna jazda na rowerach stacjonarnych sprawi, że wzmocnimy nasze mięśnie nóg i mocno się zmęczymy. To bardzo wymagający trening aerobowy, który sprawi, że spalimy mnóstwo kalorii.

Sexy dance

Jeśli na zajęciach fitness chcesz nie tylko spalić kalorie, ale i wyćwiczyć seksowne ruchy i wyczucie rytmu, sexy dance jest stworzony specjalnie dla Ciebie. Na ćwiczeniach poznajesz kroki salsy i sensualnie poruszasz biodrami w stylu cha-chy. Na zajęcia można przychodzić w butach do tańca na niskim obcasie, bądź balerinach. Mile widziany uśmiech i kobieca energia. Idealna propozycja dla Pań, które nie lubią wysiłku fizycznego w dresach.

Pump it

Chcesz wyćwiczyć mięśnie i sprawić, że będą silniejsze? Te zajęcia są idealne dla Ciebie. Ćwiczenia z użyciem obciążenia sprawią, że ujędrnisz ciało i wyrzeźbisz mięśnie. Nauczymy Cię robić prawidłowo przysiady, brzuszki oraz wykonywać wyciskanie sztangi. Wykorzystanie hantli i sztang znacznie pomaga zintensyfikować wysiłki i zwiększyć ich efektywność.

Fight club

To ćwiczenia, które wzmocnią nasze ciało, ale i hart ducha. Instruktor pomoże nam nauczyć się obrony przed napastnikiem, pokaże, jak efektywnie panować nad własnym ciałem, ale też koncentrować się. Dzięki zajęciom poznamy techniki obrony i wzmocnimy mięśnie.

Pilates

Pilates jest połączeniem ćwiczeń na wzmocnienie kręgosłupa oraz jogi. Dzięki tym zajęcom zrelaksujesz się, ale też wzmocnisz mięśnie. Trening jest bardzo spokojny i relaksujący. Szczególnie polecany dla osób, które nie mogą ćwiczyć bardzo intensywnie, a chcą nadal aktywnie spędzać czas i zwiększyć ruchomość w stawach. Opiera się on na ćwiczeniach izometrycznych, które poprawiają napięcie w mięśniach, co usprawnia wykonywanie wysiłku. Pilates poprawia też kontrolę nad całym ciałem.

Nasza misja

Naszym celem jest promowanie zdrowego stylu życia oraz udowodnienie, iż ćwiczenia są świetnym sposobem na zachowanie ogólnego zdrowia organizmu i nieskazitelnej sylwetki. Nasz doświadczony personel pomaga w pozbyciu się rozmaitych problemów zdrowotnych, zarówno związanych ze sferą fizyczną, jak i psychiczną. Dbamy o to, aby klienci, tuż po przekroczeniu progu naszego klubu, w mgnieniu oka zapominali o wszelkich troskach oraz skupili się tylko i wyłącznie na poprawie ogólnej kondycji organizmu.