PICK AND ROLL

Fitness dla kobiet – jak działa?

Fitness to nic innego jak ćwiczenia, które zostały ułożone z uwzględnieniem potrzeb i możliwości płci pięknej. Mają one za zadanie zwiększyć wydolność, ale przede wszystkim pomóc w zmniejszeniu tkanki tłuszczowej. Uprawianie fitness gwarantuje odpowiednie zrelaksowanie się i wysmuklenie sylwetki, a także stanowi idealny sposób na spędzenie wolnego czasu, bez względu na panującą za oknem aurę.

Zajęcia fitness - efekty

- zwiększenie wydolności - możemy wykonywać dłuższe i bardziej intensywne treningi;
- poprawa koncentracji i samopoczucia - dzięki zwiększeniu przepływu krwi do mózgu;
- wysmuklenie sylwetki – redukcja tkanki tłuszczowej i wyrzeźbienie ciała;
- zwiększenie siły w mięśniach;
- zlikwidowanie bólu kręgosłupa;
- poprawa kondycji psychicznej, dzięki zmniejszeniu stresu – podczas ćwiczeń wytwarzana jest serotonina – hormon szczęścia, który pomaga nam rozluźnić się i znacznie mniej przeżywać stresujące sytuacje, utrzymuje się ona jeszcze długo po zakończonym treningu;
- młodszy wygląd – ćwiczenia ujędrniają nasze ciało, skóra jest bardziej gładka i elastyczna.

Kto może korzystać z fitnessu?

Fitness przeznaczony jest głównie dla kobiet, które pragną poprawić swoją wydolność oraz wyszczuplić sylwetkę. Na tego typu ćwiczenia mogą uczęszczać wszystkie Panie, które w szybki i skuteczny sposób chcą zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej w ciele i pozbyć się uciążliwego cellulitu. Zajęcia fitness na dodatek sprawiają wiele radości, dzięki czemu będziemy mogli poprawić swoje samopoczucie i wydolność.

Ćwiczenia polecane są dla osób zestresowanych, zmęczonych, mających problemy z nadwagą lub otyłością, będących po kontuzjach i chcących poprawić siłę mięśni, osób starszych, które chcą poprawić swój stan zdrowia czy osób w średnim wieku, które szukają skutecznego sposobu na spowolnienie procesów starzenia się. Fitness tak naprawdę jest dla wszystkich kobiet, które chcą o siebie zadbać.

Regularne uczęszczanie na zajęcia wiąże się również z nawiązaniem nowych znajomości. Dzięki poznaniu innych uczestniczek, możemy spotkać osobę, która posiada podobne problemy, zainteresowania czy styl życia.

Dlaczego brak ruchu jest niekorzystny dla zdrowia?

Nadal nie jesteś przekonana do uczęszczania na fitness? Dowiedz się, jakie są konsekwencje zbyt małej ilości ruchu:

 • Zmniejszenie wydolności
 • Niskie samopoczucie;
 • Zaburzenia koncentracji;
 • Silne bóle stawów;
 • Często pojawiające się uczucie zmęczenia;
 • Silne dolegliwości bólowe kręgosłupa;
 • Nadwaga i otyłość;
 • Kompleksy;
 • Niskie poczucie własnej wartości;
 • Problemy z nawiązywaniem nowych kontaktów.
 • Fitness jest świetnym sposobem na odprężenie i zapobieganie problemom ze stawami. Dodatkowo dzięki oderwaniu się od codziennych obowiązków czujemy się lepiej i nasza psychika jest w lepszej kondycji. Taki aktywny wypoczynek to świetny sposób na relaks, który da nam podwójną korzyść – szczupłą sylwetkę i świetne samopoczucie. Panie po ćwiczeniach też lepiej sypiają i nie skarżą się na trudności ze wstawaniem. Są bardziej rześkie i pełne energii przez cały dzień.

  Nasza misja

  Naszym celem jest promowanie zdrowego stylu życia oraz udowodnienie, iż ćwiczenia są świetnym sposobem na zachowanie ogólnego zdrowia organizmu i nieskazitelnej sylwetki. Nasz doświadczony personel pomaga w pozbyciu się rozmaitych problemów zdrowotnych, zarówno związanych ze sferą fizyczną, jak i psychiczną. Dbamy o to, aby klienci, tuż po przekroczeniu progu naszego klubu, w mgnieniu oka zapominali o wszelkich troskach oraz skupili się tylko i wyłącznie na poprawie ogólnej kondycji organizmu.